تخت خواب, سرویس خواب

بهترین رنگ برای اتاق خواب پسران جوان

اتاق خواب فضای بسیار مهمی است زیرا شما علاوه بر استراحت در این فضا به مطالعه و دور همی های دوستانه خود نیز می پردازید. از همین رو افراد برای طراحی این فضا از متدهای روز دنیا در کنار خلاقیت و سلیقه خود بهره می گیرند تا صاحب سبک باشند و بهترین ها را برای خود فراهم سازند. در ادامه سعی بر آن داریم برای رسیدن به ایده های بهتر شما را با بهترین رنگ برای اتاق خواب های پسران جوان می توان از آن بهره گرفت بیشتر آشنا کنیم.

رنگ سبز و اتاق خواب پسرانه

رنگ سبز خود طیف های بسیار گسترده ای دارد که بسته به احوالات شما به صورت ترکیبی و یا تکی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ سبز نشان از رشد و آرامش دارد که تولدی دوباره را برای شما رقم می زند. از منظر روانشناسان کسانی که رنگ سبز را برای دیزاین کردن در نظر می گیرند یک تعادل واقعی را میان عقل و دل خود همیشه در نظر دارند. برای ایده پردازی با رنگ سبز توصیه می شود از رنگ آبی و زرد بهره گرفته شود زیرا آرامش عاطفی عمیق تری را برای شما فراهم می سازد.

 

رنگ نارنجی و اتاق خواب پسرانه

اگر طرفدار رنگ نارنجی هستید باید به شما بگویم این رنگ سبب می شود از سه تم رنگی قرمز، زرد و قهوه ای به صورت همزمان بهره بگیرید. پس آیتم های رنگی بسیار گسترده ای برای دیزاین کردن در پیش روی شما قرار دارد. رنگ نارنجی نشان از غروب خورشید و آتش دارد و بهترین رنگ مکمل برای آن آبی است که تضاد بسیار قابل قبولی را برای شما به تصویر می کشد. این رنگ بسیار انرژی بخش است و با تم های رنگی برگزیده هلویی، طلایی، قرمز نارنجی، نارنجی سوخته، کهربایی و نارنجی تیره در پیش روی شما قرار دارد. این رنگ نمادی از روشنایی و ثروت است و سبب می شود شما با عزت نفس بیشتری به کارهای روزمره خود بپردازید. کسانی که برای دیزاین کردن اتاق خواب خود از نارنجی کمک می گیرند بسیار مثبت اندیش و خوش بین هستند.

رنگ سفید برای اتاق خواب پسرانه

سفید رنگ بسیار محبوبی است که طرفدار ویژه مخصوص به خود را دارد. این رنگ طیف های رنگی رنگین کمانی را بی هیچ محدودیتی در پیش روی شما قرار می دهد. اگر می خواهید از این رنگ بهره بگیرید شیری، سفید استخوانی، صدفی و سفید عاجی تم های رنگی برگزیده ای است که در این راستا در پیش روی شما قرار دارد. سفید آغاز هر چیزی است و نمادی از بی گناهی به شمار می آید. از همین رو استفاده از این رنگ آرامش عمیقی را در شما فراهم می کند. اگر می خواهید از رنگ سفید برای دیزاین منزل خود بهره بگیرید باید به شما بگویم که بسیار در کنترل احساسات خود پایدار هستید و شما به شدت کمال گرا هستید و هیچ نقصی را در اطراف خود نمی توانید تحمل کنید. با دیزاین اتاق خواب خود با رنگ سفید و بهره گیری از گل های رنگی بدون تردید یک رنگ آمیزی منحصر به فرد در پیش روی شما قرار دارد.

 

رنگ خاکستری و اتاق خواب پسرانه

رنگ خاکستری یا همان طوسی در رده رنگ های خنثی قرار دارد. شما برای دیزاین با این رنگ دو انتخاب در پیش رو دارید. یا می توانید به صورت تکی از این رنگ استفاده کنید یا اینکه آن را با تم رنگی دیگری ترکیب کنید و ایده منحصر به فردی را به نمایش بگذارید. افرادی که به رنگ طوسی علاقه مند هستند روحی آرام و بسیار منطقی دارند.

 

کلام آخر پیرامون تم رنگی محبوب اتاق خواب پسرانه

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید برای دیزاین اتاق پسرانه خود تم های رنگی بسیار گسترده ای بسته به احوالات شما در پیش رویتان قرار دارد. شما می توانید از هر تم رنگی که به آن علاقه دارید فارغ از بحث جنسیت در زمان دیزیان کردن بهره بگیرید. کافی است با ترکیب کردن آن با یک رنگ خنثی و یا یک رنگ پر انرژی تر سبک طراحی خود را متفاوت تر رقم بزنید. بر فرض اگر از رنگ های مثل سفید و خاکستری قرار است استفاده کنید باید قدری رنگ های متضاد مثل نارنجی و زرد یا مشکی و قرمز را به این فضا مهمان کنید تا حال و هوای بهتری برای شما فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *